Обратная связь


смотреть видео
Владимир Щур
Владимир Щур

Киев

направление

Фигуратив

категория

Авторская т-ка

Миссия

Увічнення пам’яті визначних людей минулого та сучасного. Пошук гармонійних форм в рухах людини. Наповнення міського середовища естетикою. Продовження традицій майстрів епохи Відродження.

 

 

о художнике

Народився 22.02.1953 року в Україні в селі Паришків, Баришівського району, Київської області. У 1968 році, закінчив восьмирічну школу та поступив в Остерський будівельний технікум. В 1972 році отримав професію будівельника і працював на об’єктах до 1974 року. Далі була армія, повернувшись, трудився до 1977 року на заводі «Точелектроприлад».
Перші малюнки з`явилися в шкільні роки, ліпити почав в кінці 1974 року після повернення з армії.
В липні того ж року вступив на перший курс державного художнього інституту в Києві на факультет скульптури. Після закінчення до 1987 року працював на Миколаївському художньо-виробничому комбінаті - скульптором.
1988 року переїхав до столиці, у Київ. З того часу створив біля сотні робіт серед яких портрети, фігури, меморіальні дошки, рельєфи. Найвідоміші роботи, паркові скульптури: Паніковський, Проня Прокопівна та Голохвастов, Городецький, Леонід Биков. Вважється одним з найкращих портретистів України.
Вчителями були: Валентин Борисенко, Макар Вронський, Володимир Чепелик, Мар’ян Савельєв.

обратная связь

  • создать аккаунт